Produkty vhodné pre ostatný priemysel

Okrem segmentu čerstvých potravín pôsobí Supravis v mnohých ďalších odvetviach potravinárskeho priemyslu. Naše fólie sa používajú na balenie pekárenských výrobkov, mrazeného tovaru a širokej škály hotových jedál. Bez ohľadu na použitie zaručujú naše riešenia vysokú úroveň ochrany, vynikajúcu priľnavosť k baleniu a pohodlie použitia.

Použitie v lekárskom priemysle

Náš sortiment filmových výrobkov je široko používaný v lekárskom priemysle, najmä počas procesu sterilizácie zdravotníckych pomôcok. Napríklad ponúkame riešenia pre sterilizáciu etylénoxidom, kde vynikajúca utesniteľnosť a bariérové vlastnosti našich obalov spĺňajú najprísnejšie požiadavky sektoru zdravotníctva.

Použitie v technickom priemysle

Naše riešenia fungujú v mnohých technických aplikáciách, ako je výroba a distribúcia elektroniky alebo balenie automobilových výrobkov. Niektoré z našich fólií majú antistatické vlastnosti a dajú sa použiť na ochranu elektronických súčiastok. Na balenie automobilových chemikálií, ako sú chladiace kvapaliny alebo kvapaliny do ostrekovačov, sa používajú iné typy fólií.